Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Dermoestetyka

TOSKANI-COSMETICS.jpgTOSKANI COSMETICS
Europejska jakość, doświadczenie, bezpieczeństwo i medyczna skuteczność w odmładzaniu, likwidacji przebarwień, trądziku, blizn, zmarszczek i problemów skórnych. Toskani to hiszpańska firma posiadająca ponad 60 letnie doświadczenie w produkcji wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków. Produkty Toskani powstają we własnym, nowoczesnym laboratorium posiadającym certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice) gwarantujący najwyższe standardy jakościowe. Jakość ta została doceniana przez wymagające gabinety dermatologiczne i kosmetologiczne na całym świecie.

BEZPIECZEŃSTWO I MEDYCZNA SKUTECZNOŚĆ W LIKWIDACJI TRĄDZIKUAnt-Acne.jpg

KWASY DERMOESTETYCZNE
Peeling przeciwtrądzikowy Acne Peel + stworzony na bazie kwasu salicylowego ph2, o silnych właściwościach przeciwzapalnych. Posiada zdolność do przenikania przez warstwę łojową naskórka. Przyspiesza regenerację podrażnień, działa komedolitycznie, bakteriostatycznie i reguluje poziom wydzielania sebum. Rekomendowany dla cery trądzikowej, tłustej z dużą ilością zanieczyszczeń, blizn i stanów zapalnych. Zmniejsza ilość wyprysków i rozjaśnia przebarwienia.
Zabieg dla cery mieszanej, łojotokowej z nadmiernym wydzielaniem sebum i rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, cery trądzikowej, tłustej, z dużą ilością zanieczyszczeń, blizn potrądzikowych, tendencją do stanów zapalnych. Działa przeciwtrądzikowo, redukuje niedoskonałości skóry, wygładza skórę, rozjaśnia przebarwienia, oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych.
12.jpg
Korzyści dla klienta:
• mniejsza ilość zabiegów w serii,
• mniejszy koszt kuracji,
• mniejsza uciążliwość – długie przerwy między zabiegami 14-30 dni,
• efekty widoczne już po pierwszych zabiegach,
• duży komfort zabiegów,
• pełna gama kosmetyków do przygotowania skóry przed zabiegiem,
• kosmetyki do pielęgnacji skóry po zabiegu – gwarantujące szybką i skuteczną regenerację,
• dermatologiczne efekty w przystępnej cenie.
TKN_pilt1-e1379598875497-480x307.jpg

 

Kiedy wykonywać zabiegi z peelingami chemicznymi
Stosowanie peelingów chemicznych najbardziej polecane jest w okresie od jesieni aż do późnej wiosny. Skórę po zabiegu zabezpieczamy kremem regenerującym, fluidem i/lub preparatem przeciwsłonecznym. Ten rodzaj pielęgnacji optymalnie chroni ją przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Okres zimowy – nie jest przeciwwskazaniem do wykonywania peelingów.


images1.jpg
Cena zabiegu:
Acne Peel + twarz 190 zł
Acne Peel + twarz i szyja 240 zł
Acne Peel + plecy 250 zł
 
Czas trwania: 60 min

Osoby zainteresowane zabiegiem, chcące uzyskać więcej informacji na temat zabiegu i pielęgnacji skóry po zabiegu oraz właściwego przygotowania skóry przed zabiegiem, proszone są o wysłanie maila na adres biuro(at)studiomszana.pl

130f237d87871d2e787e7c7ce9ab09da.jpg

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym wraz ze studiem wizażu i fotografii. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji oraz fotografii.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×