Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

For Life & Madaga

madaga_2020.jpg

For Life & Madaga
Rozwój i produkcja produktów FOR LIFE & MADAGA działa według technologii HIGH TECHNOLOGY III (podobnie jak leków) i zapewnia:

• szybsze wchłanianie przezskórne produktów,
• natychmiastowy transport substancji czynnych do skóry,
• wyższą ochronę skóry przed wpływem czynników zewnętrznych,
• unikanie powstawania zaskórników, zapobiegając rozszerzaniu porów,
• większy efekt – nawilżenia, odżywienia i regeneracji,
• zwiększenie tolerancji dla wrażliwej skóry,
• gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa oraz delikatności produktów.

Tradycyjna, sprawdzona marka od 1994 roku.
Czeskie kosmetyki profesjonalne na francuskich fundamentach

Historia firmy For Life i program produkcyjny

Firma For Life spol. s r.o. powstała w roku 1994 jako czeska spółka produkcyjna bez udziału kapitału zagranicznego. Korzysta z dobrej jakościowo zagranicznej bazy surowców oraz najlepszej wiedzy czeskich specjalistów w dziedzinie kosmetologii i farmacji. Oferuje dobre jakościowo produkty o działaniu ukierunkowanym na dbałość o skórę jak najszerszego grona klientek i klientów. Właściwy potencjał rozwojowy i produkcyjny wraz z najlepszą technologią obróbki pozwala jej elastycznie reagować na wymagania rynku.
            kosmetyki_madaga.jpg

Już w nazwie spółki znajdą Państwo charakterystyczne hasło „FOR LIFE”, które jest częścią logo firmy a w tłumaczeniu oznacza „dla życia”. Zawiera także całą filozofię - oferowanie klientom usług i produktów, które wpływają na zdrowsze, lepsze i szczęśliwsze życie.

MADAGA - połączenie słów, których znaczenie jest inspirowane czystą naturą wyspy Madagaskar, gdzie do tej pory, już od tysięcy lat, prawie bez ludzkiej ingerencji istnieje unikalna flora i fauna.
hydro_nutritive_tonik.jpg       
Długie lata poświęcili problematyce mikroemulsji, tzn. ich optymalnej strukturze i bardziej efektywnej penetracji powierzchni skóry. W tym celu korzystają z całkowicie unikalnych, najlepszych urządzeń i technologii produkcyjnych. W emulsjach FOR LIFE & MADAGA znajdują się cząstki wielokrotnie mniejsze o równomiernej strukturze, bez obecności pozostałego tlenu i dwutlenku węgla. Różnica jest znacząca jeżeli chodzi o wielkość i równomierność cząsteczek (miceli), których rozmiar i rozmieszczenie w emulsji ma zasadniczy wpływ nie tylko na jakość preparatu, ale głównie na wymienioną powyżej penetrację skóry. Dzięki temu unikalnemu stwierdzeniu mogą lepiej pracować z substancjami aktywnymi i dokładniej kierować je do przestrzeni międzykomórkowych.

            560-0015.jpg316-0014.jpg
Aby osiągnąć najlepszą jakość, maksymalną efektywność i oszczędność preparatu FOR LIFE & MADAGA, wybierają je stosując surowe zalecenia eksploatacyjne przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii w sterylnym środowisku bez dostępu powietrza atmosferycznego. Od początku roku 2007 oferują całkiem nową ideę „Natural Innovation”. Najbardziej znaczącą zmianą jest maksymalne obniżenie lub całkowite wykluczenie potencjalnych alergenów (jakimi są substancje konserwujące i zapachowe) oraz zastąpienie wcześniejszych olejów syntetycznych nowymi naturalnymi olejami i estrami. Ważne jest także zwiększenie udziału istniejących i uzupełnienie nowych substancji aktywnych w preparatach. Preparaty FOR LIFE & MADAGA można więc prawnie zaszeregować do kategorii selektywnej kosmetyki naturalnej.
        66766781_2425982927466706_2360758534074793984_o.jpg           

Preparaty FOR LIFE & MADAGA są poddawane wielu wymagającym testom. Kontrolom mikrobiologicznym, testom chemiczno-fizycznym, testom tolerancji dermatologicznej oraz testom bezpieczeństwa dla zdrowia człowieka. Nie mniej ważne jest także to, że wszystkie produkty są oceniane przez zespół niezależnych specjalistów i są akredytowane na wszystkie kraje Unii Europejskiej.

Produkty For Life & Madaga nie są testowane na zwierzętach!

650-mineral-krem.jpg              642-control-krem.jpg   530-2596_2.jpg

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×