Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

2DERM I

2DERM I – zabieg dla skóry nadwrażliwej i z uszkodzoną funkcją barierową
Unikalne, nowe podejście przy rozwiązaniu problemów stanów ostrych i chronicznych uszkodzonej skóry na zasadzie tymczasowego zastąpienia bariery skórnej. Pielęgnacja przeznaczona jest dla osób z atopowym zapaleniem skóry, ichtiozą, łuszczycą, ze skórą nadwrażliwą, suchą i podrażnioną.
Reha.jpg
Wskazania do zabiegu:
  • dermatologiczne – wsparcie regeneracji przy ostrych stanach chorób skórnych z uszkodzeniem funkcji barierowej oraz w przypadku urazów skórnych, atopowego zapalenia skóry, łojotoku, trądziku różowatego, łuszczycy, pęcherzowego oddzielania się naskórka oraz trądziku młodzieńczego.
  • korekcyjno-dermatologiczne – wspomaganie regeneracji i gojenia się skóry po zabiegach inwazyjnych takich jak: mezoterapia mikroigłowa, dermabrazja, zabiegi laserowe, peelingi chemiczne itp.
  • ochronne – jako ochrona przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego (niskie temperatury, duża wilgotność) oraz ochrona skóry nadwrażliwej.
Efekty zabiegu:
- utrzymanie prawidłowej funkcji bariery skóry,
- ochrona skóry przed nadmiernym wysuszeniem,
- regeneracja uszkodzonej skóry.
Sugerowana pielęgnacja domowa:
- 2DERM krem barierowy TRANSPARENT
- 2DERM krem barierowy COLOUR
- 2DERM Duobase
- 2DERM Reha Special
Preparaty 2DERM były testowane pod względem dermatologicznym i mikrobiologicznym. Ocena kliniczna była wykonana u osób z różnymi problemami skóry. Wyniki jednoznacznie wykazały pozytywny wpływ preparatów na wspomaganie regeneracji i gojenia uszkodzonej skóry.
Czas trwania zabiegu: ok. 40 min
Cena zabiegu: 90 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym wraz ze studiem wizażu i fotografii. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji oraz fotografii.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×