Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Makijaż korekcyjny/make-up no make-up

Makijaż korekcyjny

woman-3083377_1920.jpg

Makijaż korekcyjny, czyli tzw. korekta, polega na wykonaniu makijażu niewidocznego, określanego mianem make-up no make-up. W przypadku tego typu makijażu oprócz zatuszowania wszelkich mankamentów cery, w grę wchodzi również korekta wszystkich niedoskonałości w fizjonomii twarzy przy zastosowaniu techniki światła i cienia (czyli modelowania) oraz korekta oczu zdeterminowana ich budową. Ten rodzaj makijażu adresowany jest szczególnie do kobiet, które cenią sobie makijaż niewidoczny. Makijaż wykonywany jest profesjonalnymi i selektywnych kosmetykami gwarantującymi jego wysoką jakość i trwałość m.in. MAC, Kryolan, Anastasia Beverly Hills, Kat von D, Lancome, Estee Lauder, Urban Decay, Huda Beauty, Hourglass, Too Faced, Guerlain, Dior, MAP, Smashbox, Laura Mercier, Dolce & Gabbana, Clarins, Bobbi Brown, Clinique, The Balm, BIKOR.

Czas trwania: 30 min

Cena: 80 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×