Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Makijaż próbny

Makijaż próbny

make-up.jpg

Makijaż próbny ma na celu omówienie i ustalenie stylu w jakim będzie wykonany makijaż główny, którym jest najczęściej makijaż ślubny, oraz zaprezentowanie go z uwzględnieniem poprawek i zmian, koniecznych do całkowitego zaakceptowania formy, która będzie wykonana w ważnym dla klientki dniu. Jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które mają podatność na alergie, bowiem pozwala wyeliminować kosmetyki, które mogą wywołać objawy podrażnienia. Pozwala klientce oraz osobie wykonującej makijaż na wzajemne poznanie się oraz uzyskanie przez klientkę rad i wskazówek dotyczących pielęgnacji twarzy przed wykonaniem makijażu. Makijaż wykonywany jest profesjonalnymi i selektywnych kosmetykami gwarantującymi jego wysoką jakość i trwałość m.in. MAC, Kryolan, Anastasia Beverly Hills, Kat von D, Lancome, Estee Lauder, Urban Decay, Huda Beauty, Hourglass, Natasha Denona, Too Faced, Guerlain, Dior, MAP, Smashbox, Laura Mercier, Dolce & Gabbana, Clarins, Bobbi Brown, Clinique, The Balm, BIKOR.

Czas trwania: 120 min

Cena: 300 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×