Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Charakteryzacja

charakteryzacja.jpg

Charakteryzacja filmowa i teatralna

Charakteryzacja filmowa i teatralna polega na nadaniu twarzy oraz sylwetce osoby poddawanej charakteryzacji, czyli aktorce, cech odgrywanej postaci tj. wieku, osobowości, wyglądu zewnętrznego.

Charakteryzacja fotograficzna

Charakteryzacja fotograficzna ma na celu nadanie na potrzeby sesji fotograficznej, twarzy oraz sylwetce osoby poddawanej charakteryzacji, cech wybranej postaci. Polecana jest modelkom chcącym posiadać w swoim portfolio zdjęcia awangardowe i artystyczne.

Face painting

Face painting, czyli artystyczne malowanie twarzy za pomocą m.in. specjalnych farb, jest usługą skierowaną przede wszystkim do modelek (na potrzeby sesji fotograficznych) oraz aktorek (na potrzeby przedstawień i występów teatralnych).

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym wraz ze studiem wizażu i fotografii. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji oraz fotografii.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×