Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Makijaż

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny jest o wiele bardziej delikatniejszy od makijażu wieczorowego. Powinien być przede wszystkim świeży i subtelny. Wymaga dokładnego doboru odpowiedniej gamy kolorystycznej dla danej klientki, wykonania konturowania twarzy właściwie dobranymi podkładami, pudrami, różami, bronzerami i rozświetlaczami; zaznaczenia brwi i ust, wymodelowania i podkreślenia oczu oraz utrwalenia całości specjalnie przygotowanym do tego celu sprayem. Ten typ makijażu kierowany jest przede wszystkim do pań wybierających się na spotkania - towarzyskie bądź biznesowe.

Czas trwania: 30-40 min

Cena: 40 zł

 

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest mocniejszy od makijażu dziennego z powodu pochłaniania kolorów przez światło świec, czy też światło elektryczne. Podobnie jak jego dzienny odpowiednik wymaga dokładnego doboru odpowiedniej gamy kolorystycznej dla danej klientki, wykonania konturowania twarzy właściwie dobranymi podkładami, pudrami, różami, bronzerami i rozświetlaczami; zaznaczenia brwi i ust, wymodelowania i podkreślenia oczu oraz utrwalenia całości specjalnie przygotowanym do tego celu sprayem. Ten typ makijażu kierowany jest przede wszystkim do pań wybierających się na imprezy okolicznościowe, bankiety i wesela.

Czas trwania: 45-60 min

Cena: 60 zł

 

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest delikatnym, subtelnym, podkreślającym urodę, bardzo kobiecym i nienagannym makijażem. Polega na podkreśleniu atutów urody Panny Młodej i wydobycia z niej piękna. W jego skład wchodzi korekta owalu twarzy, tuszowanie mankamentów, rozświetlenie cery, podkreślenie oprawy oczu, aplikacja cieni na powiekę ruchomą, subtelne zaznaczenie ust oraz utrwalenie makijażu specjalnym sprayem.

Czas trwania: 60 min

Cena: 100 zł

 

Makijaż próbny

Makijaż próbny ma na celu omówienie i ustalenie stylu w jakim będzie wykonany makijaż główny, którym jest najczęściej makijaż ślubny, oraz zaprezentowanie go z uwzględnieniem poprawek i zmian, koniecznych do całkowitego zaakceptowania formy, która będzie wykonana w ważnym dla klientki dniu. Jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które mają podatność na alergie, bowiem pozwala wyeliminować kosmetyki, które mogą wywołać objawy podrażnienia. Pozwala klientce oraz osobie wykonującej makijaż na wzajemne poznanie się oraz uzyskanie przez klientkę rad i wskazówek dotyczących pielęgnacji twarzy przed wykonaniem makijażu.

Czas trwania: 60-80 min

Cena: 60 zł

 

Makijaż korekcyjny

Makijaż korekcyjny, czyli tzw. korekta, polega na wykonaniu makijażu niewidocznego, określanego mianem make-up no make-up. W przypadku tego typu makijażu oprócz zatuszowania wszelkich mankamentów cery, w grę wchodzi również korekta wszystkich niedoskonałości w fizjonomii twarzy przy zastosowaniu techniki światła i cienia (czyli modelowania) oraz korekta oczu zdeterminowana ich budową. Ten rodzaj makijażu adresowany jest szczególnie do pań, które cenią sobie makijaż niewidoczny.

Czas trwania: 15-25 min

Cena: 20 zł

 

Makijaż kamuflujący

Makijaż kamuflujący noszący również miano klinicznego, ma na celu zamaskowanie niedoskonałości skóry w ten sposób, aby uczynić je niewidocznymi, czy też niedostrzegalnymi dla otoczenia. Polecany jest szczególnie kobietom ze zmianami wrodzonymi, pourazowymi i pooperacyjnymi (takimi jak naczyniaki, teleangiektazje, blizny, podkrążone oczy, zaburzenia pigmentacyjne), dermatologicznymi (bielactwo, toczeń, ostuda, trądzik różowaty), jak również stanami po zabiegach i operacjach, którym nierzadko w procesie gojenia towarzyszą siniaki, obrzęki i zaczerwienienie. Należy jednak pamiętać, że nie wykonuje się go w przypadku stanów zapalnych skóry oraz świeżych ran i blizn.

Czas trwania: 30-40 min

Cena: 60 zł

 

Makijaż fotograficzny

Makijaż fotograficzny polega na przygotowaniu klientki do sesji fotograficznej lub występu, któremu towarzyszyć będzie fotografowanie. W przypadku tego makijażu bardzo ważna staje się komunikacja fotografa z makijażystą lub wiedza osoby poddawanej makijażowi co do światła w jakim będzie fotografowana, bowiem każdy rodzaj użytego oświetlania przy wykonywaniu zdjęć obliguje makijażystę do zwrócenia uwagi na inne elementy przy make-upie.

Czas trwania: 45-60 min

Cena: 80 zł

 

Makijaż artystyczny

Makijaż artystyczny to taki typ makijażu w którym oprócz kosmetyków kolorowych, użyte zostają brokaty, cekiny i inne elementy ozdobne. Wymaga od makijażysty twórczości oraz umiejętności wykonania go w taki sposób, aby korespondował z fryzurą i strojem. Ten rodzaj makijażu skierowany jest w szczególności do modelek, jak również osób, które w okresie karnawału uczestniczą w balach i zabawach, na których ważny jest oryginalny i szałowy wizerunek.

Czas trwania: 60-80 min

Cena: 90 zł

 

Makijaż po zabiegu

Makijaż po zabiegu jest delikatnym makijażem dziennym, który ma na celu zatuszowanie widocznych po przeprowadzonej usłudze niedoskonałości skóry. Polecany jest szczególnie tym kobietom, które po wykonanym zabiegu idą do pracy bądź na spotkanie towarzyskie.

Czas trwania: 15-25 min

Cena: 35 zł

 

Kępki rzęs/Rzęsy na pasku

Kępki rzęs pozwalają na uzyskanie spektakularnie długich i efektownie prezentujących się rzęs przy jednoczesnym zachowaniu wyważenia i naturalności. Rzęsy na pasku nadają oczom wyjątkowej gęstości i kobiecego piękna. Zarówno dzięki kępkom, jak i rzęsom w pasku spojrzenie nabiera głębi, a oczy stają się optycznie większe.

Czas trwania: 10-15 min

Cena: 20 zł-kępki, 30 zł-rzęsy na pasku

Cennik makijażu NIEDZIELE i ŚWIĘTA
Makijaż dzienny
50 zł
Makijaż wieczorowy
80 zł
Makijaż ślubny
120 zł
Makijaż próbny
80 zł
Makijaż korekcyjny
30 zł
Makijaż kamuflujący
70 zł
Makijaż fotograficzny
100 zł
Makijaż artystyczny
110 zł
Kępki rzęs
20 zł
Rzęsy na pasku
30 zł

DSC_0530.JPG

1ml.JPG

1aa.JPG

11999769_520131951496198_4600765949939114319_o.jpg

DSC_1411.JPG

15.jpg

DSC_7583-3.JPG

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym wraz ze studiem wizażu i fotografii. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji oraz fotografii.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×