Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Kreowanie wizerunku

kreowanie-wizerunku.jpg

Stylizacja artystyczna

Stylizacja artystyczna polega na wykonaniu stylizacji ubiorem i fryzurą, niekiedy w skład tej usługi wchodzi również wykonanie elementów charakteryzatorskich. Skierowana jest przede wszystkim do modeli oraz osób chcących w przyszłości zająć się modelingiem.

Czas trwania: 60-80 min

Cena: od 150 zł

 

Dobór stroju i dodatków

Ten rodzaj usługi polega na doborze odpowiedniej garderoby dla danego mężczyzny (z tej której już posiada lub w przypadku jej uzupełnienia - nowo zakupionej) oraz korespondujących z tą garderobą dodatków, pod kątem najczęściej wykonywanego przez tę osobę zawodu z uwzględnieniem kolorystyki i sylwetki tej osoby. Usługa ta skierowana jest szczególnie do mężczyzn zajmujących się biznesem, pracujących w biurach, jak również tych wybierających się na bankiety, imprezy oraz inne uroczystości.

Czas trwania: 60-80 min

Cena: 150 zł

 

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna polega na wykonaniu wywiadu z klientem, zrobieniu szczegółowej diagnozy oraz dobraniu odpowiedniej dla niego gamy kolorów. Jest bardzo pomocna w kreowaniu wizerunku. Przeprowadza się ją głównie w oparciu o kolor włosów, tęczówki i skóry. Po dokonanej analizie klient otrzymuje wykaz odpowiednich dla niego kolorów, które powinien stosować zarówno w doborze garderoby, jak i dodatków. Usługa ta skierowana jest do mężczyzn, którzy chcą świadomie, bez zbędnych eksperymentów dobierać odpowiednie dla siebie kolory przy wyborze stroju.

Czas trwania: 85 min

Cena: 150 zł

 

Metamorfoza studyjna

Usługa metamorfozy studyjnej, czyli takiej przemiany, która wykonywana jest na potrzeby sesji fotograficznej, łączy w sobie usługi takie jak: henna i regulacja brwi, make-up, stylizacja włosów oraz dobór stroju i dodatków. Metamorfoza zostaje udokumentowana na 5 zdjęciach, które przy tej usłudze są zagwarantowane w jej cenie. Skierowana jest do mężczyzn mających ochotę na odmianę swojego wizerunku, jak również do modeli i osób chcących w przyszłości zająć się modelingiem.

Czas trwania: 120-140 min

Cena: 250 zł

 

Metamorfoza wizerunkowa

Metamorfoza wizerunkowa, to taki rodzaj przemiany, który nastawiony jest na stałą zmianę wizerunku danej osoby. Podczas tej usługi klient zostaje poddany analizie kolorystycznej oraz ocenie sylwetki, na podstawie której możliwe jest określenie sposobu kreowania wizerunku, który ma za chwilę nastąpić. Podczas wykonywania takiej metamorfozy oprócz stylizacji włosów w grę wchodzi również ich odpowiednie strzyżenie. Osoba korzystająca z tej usługi przechodzi szereg zabiegów kosmetycznych dobranych do jej potrzeb: zabieg na twarz, zabieg na ciało, manicure, pedicure, henna i regulacja brwi. Następnym etapem takiej metamorfozy jest dobór odpowiednich ubrań oraz dodatków, przegląd szafy i skomponowanie z posiadanej garderoby odpowiednich zestawów (w przypadku nieposiadania właściwych dla swojej sylwetki ubrań, czy też posiadania takich o niewłaściwej kolorystyce – klient może liczyć na pomoc w wyborze odpowiednich dla siebie ubrań, czy to za pomocą internetowych sklepów z odzieżą – przy jednoczesnym wytłumaczeniu jakie ubrania powinien nosić, czy wyjazdem do butiku i doradztwem w zakupach). Ten rodzaj usługi skierowany jest do mężczyzn chcących dokonać zmian w swoim wizerunku, pragnących poczucia pewności siebie i nabycia wyrazistości oraz wyrobienia własnego stylu.

Czas trwania: 360 min

Cena: 600 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym wraz ze studiem wizażu i fotografii. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji oraz fotografii.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×