Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Make-up

make-up.jpg

Makijaż korekcyjny

Makijaż korekcyjny, czyli tzw. korekta twarzy, polega na wykonaniu makijażu niewidocznego, określanego mianem make-up no make-up. W przypadku tego typu makijażu oprócz zatuszowania wszelkich mankamentów cery, w grę wchodzi również korekta wszystkich niedoskonałości w fizjonomii twarzy przy zastosowaniu techniki światła i cienia (czyli modelowania). Ten rodzaj makijażu adresowany jest szczególnie do Panów Młodych, jak również mężczyzn, którzy będą brać udział w sesjach fotograficznych.

Czas trwania: 15-25 min

Cena: 20 zł

 

Makijaż kamuflujący

Makijaż kamuflujący noszący również miano klinicznego, ma na celu zamaskowanie niedoskonałości skóry w ten sposób, aby uczynić je niewidocznymi, czy też niedostrzegalnymi dla otoczenia. Polecany jest szczególnie mężczyznom ze zmianami wrodzonymi, pourazowymi i pooperacyjnymi (takimi jak naczyniaki, teleangiektazje, blizny, podkrążone oczy, zaburzenia pigmentacyjne), dermatologicznymi (bielactwo, toczeń, ostuda, trądzik różowaty), jak również stanami po zabiegach i operacjach, którym nierzadko w procesie gojenia towarzyszą siniaki, obrzęki i zaczerwienienie. Należy jednak pamiętać, że nie wykonuje się go w przypadku stanów zapalnych skóry oraz świeżych ran i blizn.

Czas trwania: 20-30 min

Cena: 40 zł

 

Makijaż fotograficzny

Makijaż fotograficzny polega na przygotowaniu klienta do sesji fotograficznej lub występu, któremu towarzyszyć będzie fotografowanie. W przypadku tego makijażu bardzo ważna staje się komunikacja fotografa z makijażystą lub wiedza osoby poddawanej makijażowi co do światła w jakim będzie fotografowana, bowiem każdy rodzaj użytego oświetlania przy wykonywaniu zdjęć obliguje makijażystę do zwrócenia uwagi na inne elementy przy make-upie.

Czas trwania: 20-30 min

Cena: 30 zł

Cennik make-upu NIEDZIELE i ŚWIĘTA
Makijaż korekcyjny 30 zł
Makijaż kamuflujący 50 zł
Makijaż fotograficzny 40 zł

 

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym wraz ze studiem wizażu i fotografii. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji oraz fotografii.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×