Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Henna rzęs

Przeznaczenie: zabieg przeznaczony dla osób z jasnymi rzęsami. Szczególnie polecany osobom, które chcą wzmocnić rzęsy i oszczędzić czas na codziennym malowaniu ich tuszem.

rzsy_henna.jpg

Efekt zabiegu: Efektowne, głęboko czarne, naturalnie wyglądające rzęsy.

Opis: Henna rzęs to zabieg farbowania włosków znajdujących się na brzegach powiek, który pozwalając na ich podkreślenie, umożliwia tym samym poprawę wyglądu całej twarzy. Zaletą takiego barwienia jest przede wszystkim trwałość. Kolor z rzęs nie spłynie tak jak w przypadku tuszu, przy kąpieli w basenie, czy też podczas korzystania z sauny. Zabieg ten ułatwia poranny makijaż oraz sprawia, że rzęsy wydają się dłuższe i pogrubione.

Częstotliwość: 1 zabieg co 3-4 tygodnie

Uwagi: Konieczne jest, aby osoby noszące soczewki ściągnęły je przed zabiegiem.

Przeciwwskazania:

  • stany zapalne i alergiczne skóry,
  • choroby zakaźne,
  • niektóre dermatozy,
  • choroby i urazy oka (jęczmień, zapalenie spojówek, zaczerwienienie),
  • jakiekolwiek uszkodzenia bądź zatarcia naskórka w okolicy oka i brwi,
  • soczewki kontaktowe (przed zabiegiem należy zdjąć),
  • uczulenie na hennę.

Czas trwania: 15 min

Cena: 20 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×