Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

ANTISTRESS LIFTING

Przeznaczenie: zabieg liftingująco - nawilżający dla cery dojrzałej, zmęczonej.

Warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia środowiska czy też codzienny stres, niekorzystnie wpływają na naszą skórę, przez co traci ona elastyczność oraz staje się nadmiernie przesuszona i zmęczona. Zabieg Antistres Lifting dostarcza skórze składników chroniących przed utratą wody, które odżywiają i utrzymują odpowiednią elastyczność skóry i są ściśle powiązane z działaniem antyoksydacyjnym. Polecany w szczególności dla osób ze skórą zmęczoną, zniszczoną oraz z widocznymi oznakami starzenia.
antistress.jpg
Wskazania do zabiegu:

  • skóra dojrzała,
  • skóra zmęczona i zniszczona,
  • skóra nadmiernie przesuszona,
  • skóra zwiotczała,
  • zalecany dla skóry palacza.

Efekty zabiegu:
- skóra odżywiona oraz intensywnie nawilżona,
- neutralizacja wolnych rodników,
- skóra odświeżona, rozświetlona i widocznie zrelaksowana.

Częstotliwość:

kuracja - 3 zabiegi co 14 dni

pielęgnacja - 1 zabieg co 4-6 tygodni

Czas trwania: 60 min

Cena: 99 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×