Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

BALANCE - cera mieszana

Przeznaczenie: zabieg dla skóry normalnej i mieszanej.
Cera mieszana łączy w sobie elementy skóry tłustej i suchej. Część tłusta (strefa T) charakteryzuje się rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, nadmiernym wydzielaniem sebum co skutkuje "błyszczeniem się skóry". Pozostałe partie twarzy są przesuszone – skóra jest matowa, ma tendencje do łuszczenia się, daje uczucie ściągnięcia. Kuracja dla cery mieszanej pozwala nam utrzymać odpowiednie nawilżenie, odżywienie skóry, jak również jej zmatowienie bez dodatkowego przesuszenia.

Balance.jpg
Wskazania do zabiegu:

  • cera normalna, mieszana,
  • skłonność do łojotoku,
  • skóra podrażniona.

Efekty po zabiegu:
- poprawa nawilżenia i wygładzenie powierzchni skóry,
- długotrwałe zmatowienie skóry,
- skóra idealnie czysta, gładka i świeża,
- redukcja niedoskonałości.

Częstotliwość:

kuracja - 3 zabiegi co 14 dni

pielęgnacja - 1 zabieg co 4-6 tygodni

Czas trwania: 60 min

Cena: 150 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×