Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

ECTASIN - cera naczynkowa

Przeznaczenie: zabieg dla skóry naczyniowej.

Cera naczyniowa jest bardzo delikatna i cienka, dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji. Naczynia krwionośne są mało elastyczne, łatwo się rozszerzają – zwłaszcza pod wpływem czynników atmosferycznych, czego wynikiem jest nieustanne zaczerwienienie i teleangiektazje. Kuracja Ectasin dzięki zawartości substancji aktywnych poprawia ukrwienie naczyń włosowatych i redukuje zaczerwienienie. Wzmacnia cienkie ściany naczyń krwionośnych oraz poprawia mikrocyrkulację. Preparaty przeznaczone dla cer naczyniowych zawierają substancje pozyskiwane z naturalnych ekstraktów, dzięki czemu nie podrażniają delikatnej skóry oraz nie powodują uczuleń. Zabieg ten dodatkowo nawilża, odżywia oraz chroni skórę przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego.
ectasin.jpg
Wskazania do zabiegu:

  • cera naczyniowa, wrażliwa,
  • skóra skłonna do podrażnień,
  • trądzik różowaty,
  • teleangiektazje,
  • skóra nadmiernie reaktywna, silnie reagująca na czynniki zewnętrzne.

Efekty zabiegu:
- wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych,
- redukcja napadowych rumieni,
- zwiększenie immunoprotekcji skóry,
- złagodzenie podrażnień,
- wyrównanie kolorytu skóry,
- ochrona przed negatywnym działaniem środowiska zewnętrznego.

Częstotliwość:

kuracja - 3 zabiegi co 14 dni

pielęgnacja - 1 zabieg co 4-6 tygodni

Czas trwania: 60 min

Cena: 150 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×