Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

B-LIKE PEEL

B-like Peel jest zabiegiem bankietowym, redukującym i wygładzającym zmarszczki mimiczne bez efektu złuszczania.

b-like-peel-buzia.jpg

Bazą zabiegu jest kwas gammaaminomasłowy, który opiera się na mechanizmie blokowania sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych. Po bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze mięśni skóry, powodując ich relaksację, a w efekcie redukcję zmarszczek mimicznych.

Wygładzanie zmarszczek mimicznych metodą B-Like Peel to alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Metoda wykorzystuje nową generację produktów BOTOX LIKE.

Zalety zabiegu:

- wygładza zmarszczki - lwią zmarszczkę, zmarszczki poprzeczne czoła, kurze łapki, zmarszczki palacza.

- daje efekt zrelaksowanej i wypoczętej cery,

- pomaga uzyskać wygląd młodszej skóry,

- jest idealnym zabiegiem bankietowym przed wielkim wyjściem,

- pozwala uzyskać natychmiastowy efekt zaraz po zabiegu,

- daje uczucie napiętej i rozświetlonej skóry.

W celu spotęgowania efektu zabiegu wygładzania zmarszczek mimicznych, zabieg B-LIKE można wzbogacić dodając jeszcze jeden kwas z serii kwasów medycznych PEEL MISSION, by efekt jędrności i elastyczności był jeszcze bardziej dostrzegalny. W celu potrzymania efektu zabiegu zaleca się stosowanie w pielęgnacji domowej preparatu BOTOX EFFECT ROLL-ON.

Seria 6 zabiegów wykonana co 7-14 dni zapewni długotrwały efekt redukcji zmarszczek mimicznych, a także poprawę kondycji skóry.

Czas trwania: 30 min

Cena: 150 zł

zabieg wzbogacony +20 zł (10 min)

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×