Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

VITAMIN C PEEL

Zabieg Vitamin C Peel polega na wykorzystaniu innowacyjnej kompozycji dwóch składników: kwasu askorbinowego i laktobionowego.

Vitamin_C.png

Skierowany jest w szczególności do osób o szarej, ziemistej skórze palacza, skórze naczyniowej, polecany jest również mocno osobom po kąpielach słonecznych.

Kwas askorbinowym jest podstawową, biologicznie czynną postacią witaminy C, która stymuluje lepsze ukrwienie skóry, wspomaga proces syntezy kolaganu, dzięki czemu poprawia jej jędrność i elastyczność. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę, a także wpływa na spłycenie zmarszczek.

Ponadto dzięki unikatowej właściwości wiązania i zatrzymywania wody w naskórku zapewnia skórze właściwą hydratację, zmiękcza i wygładza naskórek, działa antyoksydacyjnie, reguluje odnowę komórkową oraz łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • cera naczyniowa, wrażliwa, skłonna do rumienia,
  • teleangiektazje,
  • poszarzała skóra,
  • skóra wysuszona, wymagająca rewitalizacji.

Czas trwania: 30 min

Cena: 100 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×