Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Satin Leg Peel Off Wrap

Przeznaczenie: zabieg przeznaczony dla osób, które chcą opóźnić wzrost włosków po depilacji, a tym samym cieszyć się dłużej efektem gładkiej, wydepilowanej skóry, dodatkowo likwidując wszelkie podrażnienia po depilacji.

Efekt zabiegu: miękka w dotyku, gładka skóra. Spowolnione odrastanie włosków po depilacji. Podrażnienia podepilacyjne usunięte.

satin_leg.jpg

Opis: Okład wykorzystywany do zabiegu to kompleks na bazie alginatów, uzyskanych z alg Laminaria, które nadają preparatowi kremową konsystencję, a poddawanej zabiegowi skórze - miękkość. Zawiera on bioaktywne substancje roślinne, które wpływają na mieszki włosowe, przez co spowalniają wzrost włosków, dzięki czemu finalnie można dłużej cieszyć się efektem gładkiej, wydepilowanej skóry. Porost włosów jest złożonym zjawiskiem, na które wpływ wywierają hormony. Współdziałanie aktywnych składników roślinnych zawartych w preparacie zabiegowym: PALMY SABALOWEJ, WIERZBOWNICY I DYNI, ogranicza produkcję testosteronu i spowalnia odrastanie włosków. Satin Leg Peel Off Wrap sprawia, że ogolone lub wydepilowane ciało pozostaje dłużej gładkie, podrażnienia po depilacji znikają, a skóra staje się miękka w dotyku.

Częstotliwość:

  • pielęgnacja: 1 zabieg (co 15-30 dni)

Przeciwwskazania:

  • skóra zmieniona patologicznie,
  • przerwanie ciągłości tkanek w miejscu zabiegu,
  • infekcje bakteryjne i wirusowe,
  • choroby skóry,
  • zakażenia skóry,
  • stany gorączkowe,
  • choroby zakaźne.

Czas trwania: 40 min

Cena: 120 zł

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×