Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

O mnie

40_mini.jpgDyplomowana kosmetyczka, wizażystka i charakteryzatorka z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Zwolenniczka kosmetyki leczniczej, pielęgnacyjnej i upiększającej, która nie nosi znamion destrukcji. W swojej pracy stara się w sposób holistyczny i indywidualny podchodzić do każdego klienta. Jest właścicielką Studia Kosmetyki i Kreowania Wizerunku w Mszanie Dolnej, które prowadzi od 6 lat, głównym szkoleniowcem marki For Life & Madaga oraz prelegentką międzynarodowych kongresów kosmetologicznych.  

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×