Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

O mnie

Nazywam się Paulina Kaletka, jestem dyplomowaną kosmetyczką, wizażystką, charakteryzatorką, dziennikarką i teologiem.

Posiadam kwalifikacje zawodowe, które umożliwiają mi świadczenie zabiegów z zakresu fizykoterapii i masażu. Od 2008 roku nieustannie działam w branży kosmetycznej. Zajmuję się kosmetyką pielęgnacyjną, leczniczą, upiększającą, wizażem, charakteryzacją, jak również masażem, fizykoterapią i fotografią.

Jestem zwolenniczką kosmetyki naturalnej oraz holistycznego i indywidualnego podejścia do klienta. W ofercie, którą do Państwa kieruję nie ma zabiegów i usług, które choć wpływałyby na efekt poprawy wyglądu, działają w sposób destrukcyjny.

Według mojej oceny, ważnymi i cennymi dyplomami bądź certyfikatami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe są te, za które płaci się ciężką pracą i wysiłkiem, w związku z czym postanowiłam nie zamieszczać na tej stronie certyfikatów wręczonych przez firmy kosmetyczne.

Poza kosmetyką i fotografią posiadam wiele zainteresowań i pasji, do których należą m.in. psychologia, dziennikarstwo śledcze, muzyka i sport.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą usług, jaką dla Państwa przygotowałam.

Paulina Kaletka

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym wraz ze studiem wizażu i fotografii. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji oraz fotografii.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×