Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

O mnie

40_mini.jpgDyplomowana kosmetyczka, wizażystka i charakteryzatorka z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalistka ds. wizerunku, oceniająca styl i wizerunek ważnych osób w państwie ("AGATa. Sekrety Pierwszej Damy", "Beata Szydło. Przerwana misja?"). Zwolenniczka kosmetyki leczniczej, pielęgnacyjnej i upiększającej, która nie nosi znamion destrukcji. W swojej pracy stara się w sposób holistyczny i indywidualny podchodzić do każdego klienta. Właścicielka Studia Kosmetyki i Kreowania Wizerunku w Mszanie Dolnej, które prowadzi od 2013 roku, prelegentka międzynarodowych kongresów kosmetologicznych, w latach 2017-2019 główny szkoleniowiec marki For Life & Madaga Polska, od listopada 2019 r. dyrektor zarządzająca tą marką.

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×