Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Promocje

PROMOCJE_MAJ_2023_SKIKW.png

Oferta promocyjna na miesiąc MAJ
W skład zabiegu wchodzi:
- demakijaż,
- peeling,
- infuzja tlenowa,
- maska kremowa,
- masaż,
- maska algowa,
- krem.

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą odmładzania skóry polegającą na wprowadzaniu skoncentrowanych aktywnych substancji w głębsze warstwy skóry za pomocą odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Ze względu na szybkie i spektakularne efekty, a także popularność wśród celebrytów, określana jest często mianem zabiegu gwiazd. Tlen transportowany w głąb skóry przyczynia się do intensyfikacji przemiany materii, dzięki czemu poprawia potencjał energetyczny komórek i przyspiesza procesy regeneracji. Zabieg jest bezpieczny i pozbawiony przeciwwskazań, może być wykonywany kobietom ciężarnym, a także posiadaczom skór problemowych.

Efekt zabiegu: Natychmiastowe odmłodzenie, wygładzenie i odświeżenie skóry. Skóra już po pierwszym zabiegu jest świeża, promienna i bardziej napięta, nabiera młodzieńczego wyglądu. Infuzja tlenowa pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek oraz poprawę konturów twarzy. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystania hiperbarycznego tlenu i składników aktywnych serum, zabieg ten w szybkim tempie rozjaśnia przebarwienia, nawilża, redukuje stany zapalne, łagodzi podrażnienia, pozwala również na zwiększenie gęstości skóry i poprawę jej jędrności.

prezentystrona.jpg

Zamów prezent - pakowanie gratis!

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym, który specjalizuje się w zabiegach twarzy, masażach i makijażach. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii oraz wizażu i charakteryzacji.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×