Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Regulamin

 1. Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku zwane dalej "Studiem" z siedzibą w Mszanie Dolnej przy ul. Słomka 51, ze stroną internetową www.studiomszana.pl, którego właścicielem jest Paulina Kaletka, NIP: 737 208 24 98, REGON: 122907671, świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji i fotografii; oferuje fachowe porady i konsultacje kosmetyczne oraz możliwość zakupu kosmetyków detalicznych i pakietów usług.
 2. Z usług Studia mają prawo korzystać wszyscy chętni, zwani dalej "Klientami" na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
 3. Studio czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 22.00, natomiast w soboty od 8.00 do 18.00.
 4. Każda wizyta winna być uprzednio umówiona przez Klienta.
 5. W celu umówienia wizyty Klient powinien skontaktować się ze Studiem w sposób telefoniczny w trakcie trwania dyżuru recepcyjnego, który ma miejsce w poniedziałki i piątki od godz. 11.00 do 12.00. Może również uczynić to o każdej innej porze e-mailowo (biuro(at)studiomszana.pl), poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.studiomszana.pl lub wysyłając wiadomość sms ze swoim imieniem i nazwiskiem, która pozwoli na skontaktowanie się Studia z Klientem w celu ustalenia terminu wizyty.
 6. Studio zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań przy świadczeniu usług, korzystając z profesjonalnej aparatury, sprzętu, preparatów oraz fachowej wiedzy w taki sposób, aby rezultat był jak najlepszy.
 7. Studio wykonuje zabiegi z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa, przy użyciu jednorazowych przyrządów, artykułów i materiałów.
 8. Studio świadczy usługi z poszanowaniem prywatności klienta oraz przestrzeganiem obowiązku zachowania tajemnicy zawodowej.
 9. Zaprezentowane etapy poszczególnych zabiegów, zamieszczone na stronie internetowej Studia mają jedynie charakter poglądowy, rzeczywisty przebieg zabiegu zależy od stanu skóry i zdrowia klienta.
 10. Przed przystąpieniem do usług z zakresu kosmetyki, masażu i fizykoterapii z Klientem zostaje przeprowadzony wywiad mający na celu m.in. wyeliminowanie przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu.
 11. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować osobę przeprowadzającą wywiad o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, ciąży, połogu, wstawionych protezach, zastawkach, rozrusznikach serca oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu.
 12. Przystąpienie do wykonania usługi jest równoznaczne ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonania usługi z której zamierza skorzystać, oraz, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje Klient będzie ponosił odpowiedzialność.
 13. Klient przed zabiegiem powinien zdjąć biżuterię.
 14. Klient zobowiązany jest poinformować osobę wykonującą zabieg o ewentualnym pogorszeniu swojego samopoczucia.
 15. Dane Klientów takie jak nr telefonu, data urodzenia itp. służą wyłącznie do celów marketingowych na potrzeby Studia. Klienci mają prawo wglądu do danych i zmiany ich.
 16. Wszystkie opłaty dokonywane są zgodnie z cennikiem dostępnym do wglądu w Studiu oraz na stronie internetowej Studia.
 17. Cennik zamieszczony na stronie internetowej Studia, dostępny również w jego siedzibie, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.
 18. Płatności za usługi można dokonywać gotówką lub przelewem. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym spotkaniem.
 19. Każdy z Klientów na życzenie otrzymuje za wykonaną usługę rachunek.
 20. Przy chęci skorzystania Klienta z oferowanych przez Studio pakietów obowiązuje opłata "z góry".
 21. Każdy wykupiony pakiet i bon pozostaje ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i do jego realizacji stosowane są postanowienia pkt. 4 i 5 Regulaminu.
 22. Wszelkie promocje i rabaty nie łączą się ze sobą, chyba, że ich zasady przewidują możliwość łącznego korzystania z kilku promocji. Przez promocję rozumie się każde korzystniejsze od standardowych warunki sprzedaży usług w Studiu.
 23. Zamiar publikacji fotografii wymagającej uzyskania pozwolenia na opublikowanie wizerunku, Studio musi poprzedzić pozyskaniem pisemnej zgody ze strony fotografowanego na jej publikację.
 24. Regulamin obowiązuje od 13.08.2013 r.
 25. Właściciel Studia zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

Zadbaj o siebie i o swój wizerunek!

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku jest gabinetem kosmetycznym wraz ze studiem wizażu i fotografii. W ramach swojej działalności świadczy usługi z zakresu kosmetyki, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji oraz fotografii.

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

×